Auna MIC-900RD V2, USB mikrofonní sada, kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ

Auna MIC900RD představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž... více informací »
Auna MIC-900RD V2
Značka: Auna
2 709 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC900RD představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž...

Auna MIC900RD představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení.Mikrofon Auna MIC-900RD se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900RD. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 „závitu a 3/8“ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním.Pop-filtr POP-1 se připevňuje přímo na stativ jednou šroubovou svorkou, 35 cm sklopný krk zabezpečuje optimální nasměrování filtru. Filtr slouží k redukci explozivních hlásek a šumů. Dvouvrstvý nylonový potah s velkými otvory zároveň brání ztrátě kvality zvuku.Tento diskontní produkt Auna MIC-900RD V2, USB mikrofonní sada, kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ dostanete právě zde tady u nás ve známé rubrice kondenzátorové sety. Podívejte se na parádní produkty z této známé rubriky za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další prověřené zboží značky Auna. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Auna vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky. Však to vidíte sami!

Kvalitní výrobek Auna MIC-900RD V2, USB mikrofonní sada, kondenzátorový mikrofon + pop-filter + stolní stativ od našeho známého výrobce Auna jednoduše získáte tady teď právě za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 2 709 Kč.