Auna MIC-900BG V1, USB mikrofonní sada, zlatý kondenzátorový mikrofon + stolní stativ

Auna MIC900G představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž... více informací »
Auna MIC-900BG V1
Značka: Auna
2 297 Kč
DO OBCHODU »
Auna MIC900G představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž...

Auna MIC900G představuje mikrofon koncipován pro náročné digitální požadavky. Proto se připojuje USB kabelem přímo k PC nebo notebooku, přičemž kompatibilita Plux & Play zajišťuje používání mikrofonu hned po připojení.Mikrofon Auna MIC-900G -LED se specializuje na zpěv a řeč, se sample rate 16 bit / 48 kHz a vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna MIC-900G. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky, které mohou nastat v konstrukci. Díky 5/8 „závitu a 3/8“ adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na standardní mikrofonní stojan. Stolní stojan v designu stativu je skládací a výškově nastavitelný na optimální nasměrování mikrofonu. Protiskluzové pryžové nopky chrání stoly a pulty před poškrábáním.
Vysoce kvalitní produkt můžete sehnat bezprostředně na webu umístěný v kategorii stojany na mikrofony. Nyní si můžete vybrat další zboží z této oblíbené kategorie za příznivou cenu! Přední dodavatel Auna dlouhodobě dodává velmi kvalitní produkty Přesvědčte se sami. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další zboží od značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a velmi žádaný kus Auna MIC-900BG V1, USB mikrofonní sada, zlatý kondenzátorový mikrofon + stolní stativ s pečetí kvality od značky Auna lze zakoupit tady teď za výhodnou cenu. Pouze nyní za 2 297 Kč.