Auna MIC-900BG, USB MIKROFONNÍ SADA V4, ZLATÁ, kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno

Rychlá a jednoduchá cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada V4 Auna MIC-900BG obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-900BG... více informací »
Auna MIC-900BG
Značka: Auna
2 626 Kč
DO OBCHODU »
Rychlá a jednoduchá cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada V4 Auna MIC-900BG obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-900BG...

Rychlá a jednoduchá cesta k domácímu zvukovému studiu: USB mikrofonní sada V4 Auna MIC-900BG obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna MIC-900BG i vhodné mikrofonní rameno.Auna MIC-900BG je kondenzátorový mikrofon, koncipovaný pro digitální použití. Připojení k PC nebo k notebooku zajišťuje USB kabel a díky Plug & Play je mikrofon ihned připraven k použití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a se vzorkovací frekvencí 16 bit / 48 kHz a s vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě, a tím vytváří ideální výchozí materiál pro zvukový mastering v produkci písní, podcastů nebo při moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží jako držák mikrofonu Auna MIC-900BG. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky v konstrukci. Díky 5/8 “ závitu a 3/8 „adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na běžný mikrofonní stojan. Dlouhou životnost i při častém přemisťování zaručuje robustní kovová konstrukce a stabilní ocelový koš. 16 mm elektretový mikrofonní kapsle poskytuje mikrofonu zvláštní ochranu.O obzvláště vysokou kvalitu řečnických nahrávek se postará pop filtr Malone POP-1 s průměrem 16 cm, který odfiltruje nežádoucí šumy.Skládací, jednoduše obsluhovatelný mikrofonní stojan Malone ST-1.2 Vám pomůže rychle a nekomplikovaně připravit mikrofon k použití. Rychle ho sklopíte, vejde se do každé tašky a v několika krocích je opět sestaven. Vše, co k tomu potřebuje, je hrana stolu nebo police, na kterou jej pomocí rychloupínacího šroubu připevníte.Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s USB mikrofonní sadou V4 ​​Auna MIC-900BG!
Hodně prodávaný produkt Auna MIC-900BG, USB MIKROFONNÍ SADA V4, ZLATÁ, kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno je k získání aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené rubrice mikrofonové filtry! Podívejte se na další kousky z této sekce jednoduše online! U zákazníků oblíbená značka Auna má kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od dodavatele Auna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Auna MIC-900BG, USB MIKROFONNÍ SADA V4, ZLATÁ, kondenzátorové mikrofony, POP FILTER, mikrofonní rameno značky Auna jde pořídit momentálně na našich stránkách se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 2 626 Kč.