Auna KM 03, 3 x 4 dílná sada, mikrofon + stojan + svorka + kabel

Tři čtyřdílné mikrofonní sady pro události s mluveným slovem/zpěvem, pro použití na scénách, ve studiích nebo při spontánních událostech.... více informací »
Auna KM 03
Značka: Auna
5 097 Kč
DO OBCHODU »
Tři čtyřdílné mikrofonní sady pro události s mluveným slovem/zpěvem, pro použití na scénách, ve studiích nebo při spontánních událostech....

Tři čtyřdílné mikrofonní sady pro události s mluveným slovem/zpěvem, pro použití na scénách, ve studiích nebo při spontánních událostech. Dynamický ruční mikrofon značky auna je spolehlivým členem skupiny s vynikajícím výkonem a širokým spektrem použití. Mikrofon je primárně zaměřen na události s mluveným slovem/zpěvem, má široký frekvenční rozsah a směrové charakteristiky supercardiody. Ergonomicky tvarovaný mikrofonní design je vyroben z kovu a tak zdůrazňuje robustní vlastnosti celé sady. Dodávaný XLR kabel má délku 5 m a obsahuje 6,3 mm konektor pro snadné připojení k audio systémům. Stativ mikrofonu nabízí flexibilní možnosti nastavení, nízkou hmotnost a pevné zpracování. Nastavitelné sklopné rameno rozšiřuje oblast výkonu o dalších 70 cm. Pogumovaná spodní část stojanu chrání podlahu před poškozením a zajišťuje vysokou stabilitu. Stojan se dá lehce sklopit, vhodné na transport. Součástí balení jsou také svorky a svorky s redukčním závitem.
Tento zlevněný produkt Auna KM 03, 3 x 4 dílná sada, mikrofon + stojan + svorka + kabel máte možnost koupit právě tady na našem webu v oblíbené kategorii dynamické mikrofony. Získejte ještě ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tato značka Auna vám poskytuje vysoce kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento levný produkt Auna KM 03, 3 x 4 dílná sada, mikrofon + stojan + svorka + kabel od našeho předního výrobce Auna máte možnost koupit právě teď v nabídce za báječnou cenu. Nyní získáte od 5 097 Kč.