Auna CS Comp 8, Hi-Fi sestava do auta, sada reproduktorů / 6-kanálový koncový zesilovač

auna CS-Comp-8 představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 6400 W reproduktorové sestavy rozdělují a vedou dvě... více informací »
Auna CS Comp 8
Značka: Auna
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

auna CS-Comp-8 představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 6400 W reproduktorové sestavy rozdělují a vedou dvě frekvenční výhybky na dva basové reproduktory, dva středotónový reproduktory a dva tweetery.Zesilovač disponuje RMS výkonem 570 W a plynule regulovatelným filtrem dolní propusti. Přitom se zesilovač dá používat v 6/5/4/3-kanálové provozu a také jako most (přemostění). Vysoko a nízkoúrovňové vstupy zajišťují řetězení signálu s běžnými Hi-Fi přístroji do auta. Šest stylově umístěných LED světel vytváří nepřímé, subtilní podsvícení konstrukce zesilovačeSestava do auta auna CS-Comp-8 se dodává včetně kabeláže a montážního materiálu, který umožňuje snadnou instalaci.
Zcela unikátní výrobek Auna CS Comp 8, Hi-Fi sestava do auta, sada reproduktorů / 6-kanálový koncový zesilovač je k dostání snadno na našich stránkách v rubrice auto hifi! Nyní koupíte skvělé produkty z naší rubriky za výhodnou cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás najdete další prověřené zboží od výrobce Auna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.