Auna CS Comp 10, HiFi sestava do auta, kompletní sada reproduktorů / 6kanálový koncový zesilovač

Auna CS Comp 10 představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 6400 W reproduktorové sestavy rozdělují a vedou dvě... více informací »
Auna CS Comp 10
Značka: Auna
3 699 Kč
DO OBCHODU »
Auna CS Comp 10 představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 6400 W reproduktorové sestavy rozdělují a vedou dvě...

Auna CS Comp 10 představuje bohatou a vzájemně vyladěnou sestavu. Maximální celkový výkon 6400 W reproduktorové sestavy rozdělují a vedou dvě frekvenční výhybky na dva hlubokotónové reproduktory, dva středotónové reproduktory a dva tweetery.Zesilovač disponuje max. výkonem 5000 W a plynule regulovatelným filtrem dolní propusti. Přitom se dá zesilovač používat v 6/5/4/3kanálovém provozu a také přemostit. 6 LED světel pod vyřezanou konstrukcí efektně osvětlují modrým světlem nejen zesilovač, ale i okolí auta.Ve výsledku vytváří HiFi sestava do auta výrazně vykreslené zvukové panorama a přesné nastavení. Výkonnost sestavy je skryta za černým tělem.Sestava do auta Auna CS Comp 10 se dodává včetně kabeláže a montážního materiálu, který umožňuje snadnou instalaci.Vynikající výrobek Auna CS Comp 10, lze sehnat nyní u nás zařazený v kategorii auto hifi! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za super ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Auna nabízí prvotřídní produkty. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další prověřené kousky značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Auna CS Comp 10, HiFi sestava do auta, kompletní sada reproduktorů / 6kanálový koncový zesilovač od skvělé značky Auna pohodlně dostanete na našich stránkách teď právě za akční cenu! V akci od 3 699 Kč.