Auna CM001B MIKROFONNÍ SADA V4, ČERNÁ, kondenzátorové mikrofony, mikrofonní rameno, POP FILTER

Rychlá a nekomplikovaná cesta k domácímu zvukovému studiu: mikrofonní sada V4 Auna CM001B obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna CM001B a pop... více informací »
Auna CM001B MIKROFONNÍ SADA V4
Značka: Auna
2 709 Kč
DO OBCHODU »
Rychlá a nekomplikovaná cesta k domácímu zvukovému studiu: mikrofonní sada V4 Auna CM001B obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna CM001B a pop...

Rychlá a nekomplikovaná cesta k domácímu zvukovému studiu: mikrofonní sada V4 Auna CM001B obsahuje kromě kondenzátorového mikrofonu Auna CM001B a pop filtru i vhodné mikrofonní rameno.Kondenzátorový mikrofon Auna CM001B je navržen pro požadavky digitálního využití. Mikrofon se specializuje na zpěv a řeč a s vyváženou kardioidní směrovou charakteristikou umožňuje nahrávky v nejlepší zvukové kvalitě pro audio mastering v produkci písní, podcastů nebo při moderování vlastního rádio streamu.Přiložený mikrofonní pavouk slouží k držení mikrofonu Auna CM001B. Nylonový potah přitom redukuje rezonanční akustické vibrace a rušivé zvuky v konstrukci. Díky 5/8 “ závitu a 3/8 „adaptéru lze pavouka bez námahy namontovat na běžný mikrofonní stojan. Obzvláště dlouhou životnost i při častém transportu zaručuje robustní kovová konstrukce a stabilní ocelový koš. 32 mm kondenzátorová vložka poskytuje mikrofonu mimořádnou ochranu.O obzvláště vysokou kvalitu řečnických nahrávek se postará pop filtr Malone POP-1 s průměrem 16 cm, který odfiltruje nežádoucí šumy.Skládací, jednoduše obsluhovatelný mikrofonní stojan Malone ST-1.2 Vám pomůže rychle a nekomplikovaně připravit mikrofon k použití. Rychle ho sklopíte, vejde se do každé tašky a v několika krocích je opět sestaven. Vše, co k tomu potřebuje, je hrana stolu nebo police, na kterou jej pomocí rychloupínacího šroubu připevníte.Ještě nikdy nebylo tak snadné být součástí moderního světa showbyznysu! Pracujte jako profesionálové – s mikrofonní sadou V4 ​​Auna CM001B!Tento designový kousek Auna CM001B MIKROFONNÍ SADA V4, ČERNÁ, kondenzátorové mikrofony, mikrofonní máte možnost pořídit teď na webu v kategorii kondenzátorové sety. Vyhledejte si akční kusy z naší kategorie za báječnou cenu! Přední výrobce Auna má vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem. To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce Auna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Auna CM001B MIKROFONNÍ SADA V4, ČERNÁ, kondenzátorové mikrofony, mikrofonní rameno, POP FILTER od našeho výrobce Auna jde koupit právě teď výhodně. Zrovna teď v akci za 2 709 Kč.