Auna CD-1000 DG, CD přehrávač, USB, MP3, dálkové ovládání, LED displej, hliník

auna CD-1000 DG je klasický CD přehrávač s výsuvným slotem na CD a praktickým dálkovým ovládáním. Kromě standardních zvukových disků CD... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
3 599 Kč
DO OBCHODU »
auna CD-1000 DG je klasický CD přehrávač s výsuvným slotem na CD a praktickým dálkovým ovládáním. Kromě standardních zvukových disků CD...

auna CD-1000 DG je klasický CD přehrávač s výsuvným slotem na CD a praktickým dálkovým ovládáním. Kromě standardních zvukových disků CD přehrává také zvukové disky CD-R, RW a MP3. Její ovládací panel je přehledný a má displej LED. Kromě toho je na přední straně CD-1000 DG snadno přístupný slot USB. Na zadní straně přehrávače CD najdete audio výstup pro snadné připojení zesilovačů a koaxiální a optický výstup. Design je strohý, ale díky hliníkovému čelnímu panelu vypadá luxusně. CD přehrávač CD-1000 DG z auna vkusně doplňuje moderní obytnou atmosféru milovníků Hi-Fi.
Tento kvalitní a levný produkt Auna CD-1000 DG, CD přehrávač, USB, MP3, dálkové ovládání, LED displej, hliník máte možnost dostat jednoduše tady u nás v populární rubrice hifi cd přehrávače! Připravili jsme akční zboží z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Auna dlouhodobě vyrábí top sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob.

Levný výrobek Auna CD-1000 DG, CD přehrávač, USB, MP3, dálkové ovládání, LED displej, hliník od známého dodavatele Auna je k dostání v naší nabídce za výborné peníze. Momentálně v akci za 3 599 Kč.