Auna Buddy Digitální rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah baterie Mobilní retro

Velké množství hudby v přenosném retro vzhledu: auna Buddy DAB+ rádio kombinuje klasický styl s moderními funkcemi. Malé kufříkové rádio ... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
1 499 Kč
DO OBCHODU »
Velké množství hudby v přenosném retro vzhledu: auna Buddy DAB+ rádio kombinuje klasický styl s moderními funkcemi. Malé kufříkové rádio ...

Velké množství hudby v přenosném retro vzhledu: auna Buddy DAB+ rádio kombinuje klasický styl s moderními funkcemi. Malé kufříkové rádio přijímá nejen běžné rozhlasové stanice v pásmu FM, ale díky přijímači DAB/DAB+ je plně vybaveno i pro digitální věk. Vychutnejte si rozhlasové stanice bez šumu s nejlepším zvukem! Můžete také spárovat chytré telefony nebo tablety přes Bluetooth 5.0 a snadno streamovat hudební databáze. A díky třem možnostem napájení je také plně mobilní v parku, na zahradě, na pláži nebo na jakémkoliv jiném místě. Vestavěnou lithiovou baterii o kapacitě 1 Ah jednoduše nabijte pomocí nabíjecího kabelu USB nebo použijte přihrádku na baterie, abyste mohli hrát až 10 hodin. Kromě toho je digitální rádio auna Buddy samozřejmě vybaveno také vstupem AUX, budíkem a funkcí snooze a ekvalizérem pro ladění zvuku. Tento výrobek je prostě skvělý! Nový kus Auna Buddy Digitální rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah baterie Mobilní retro jde získat bez obtíží tady u nás v rubrice digitální rádia, dab rádia. Získejte skvělé zboží z této známé sekce za super ceny! Výrobce Auna pro vás připravuje špičkové zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další prověřené kousky značky Auna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Auna Buddy Digitální rádio DAB/DAB+/UKW Bluetooth 5.0 AUX 1Ah baterie Mobilní retro od výrobce se skvělou pověstí Auna jednoduše naleznete aktuálně na webu opravdu výhodně. Akční cena 1 499 Kč.