Auna Blaster DAB Radio, přenosný Bluetooth reproduktor, DAB/DAB+/FM, baterie, LCD

Vneste do svého života extra boom! Bluetooth reproduktor Blaster DAB od auna je vždy s vámi a rozproudí dům! Skvělý design pro skvělou hudbu! Rádio... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
1 799 Kč
DO OBCHODU »
Vneste do svého života extra boom! Bluetooth reproduktor Blaster DAB od auna je vždy s vámi a rozproudí dům! Skvělý design pro skvělou hudbu! Rádio...

Vneste do svého života extra boom! Bluetooth reproduktor Blaster DAB od auna je vždy s vámi a rozproudí dům! Skvělý design pro skvělou hudbu! Rádio DAB blaster od auna s designem ghetto blasteru bude vaším novým společníkem, ať už na stavbě, v kanceláři, na zahradě nebo s přáteli v parku. Stačí jej spárovat s chytrým telefonem nebo tabletem a párty může začít. Nebo můžete využít vestavěné rádio DAB/DAB+/FM a poslouchat desítky rozhlasových stanic s informacemi o počasí, zprávách a hudbě. Integrované stereofonní reproduktory Full-Range s osvětlením LED vám poskytnou nejen bohatý zvuk a vyvážený zvukový obraz, ale také relaxační atmosféru. Vestavěná lithiová baterie s kapacitou 2500 mAh zajišťuje 3 až 5 hodin provozu a usnadňuje obsluhu a zobrazování textových informací o rádiu a stopách. Rozjeďte párty, ať už jste kdekoli. S reproduktorem boombox Bluetooth Blaster DAB od auna máte hudbu vždy s sebou. Tento unikátní kus Auna Blaster DAB Radio, přenosný Bluetooth reproduktor, DAB/DAB+/FM, baterie, LCD lze nakoupit ještě tu na stránkách zařazený v rubrice bluetooth reproduktory. Pořiďte si další kusy ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu.

Tento výjimečný produkt Auna Blaster DAB Radio, přenosný Bluetooth reproduktor, DAB/DAB+/FM, baterie, LCD od výrobce se skvělou pověstí Auna snadno můžete získat na našich stránkách teď opravdu levně! Aktuálně stojí u nás 1 799 Kč.