Auna auna TT-Classic Chrono, gramofon, kryt proti prachu, Bluetooth, včetně reproduktorů, 33/45/78 otáček/minutu

Klasický hudební zážitek pro znalce: stylový, elegantní a s nenapodobitelným zvukem, gramofon auna TT-Classic Chrono vykouzlí z vinylových desek... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
3 899 Kč
DO OBCHODU »
Klasický hudební zážitek pro znalce: stylový, elegantní a s nenapodobitelným zvukem, gramofon auna TT-Classic Chrono vykouzlí z vinylových desek...

Klasický hudební zážitek pro znalce: stylový, elegantní a s nenapodobitelným zvukem, gramofon auna TT-Classic Chrono vykouzlí z vinylových desek skvělý zvuk. Integrované stereofonní reproduktory jsou téměř neviditelné a umožňují vám gramofon začít okamžitě používat. Kromě klasického přehrávání zvuku jehlou vám TT-Classic Chrono z auna nabízí nejmodernější technologie, které rozbuší každé hudební srdce. Jako by se na jeho těle zčistajasna rozsvítily praktické LED hodiny. Zredukovaný na to nejnutnější, gramofon TT-Classic Chrono od auna zaujme jednoduchým ovládaním a moderními komponentmi. Jeho tichý řemenový pohon pracuje při 33, 45 nebo 78 otáčkách za minutu a je vhodný pro všechny standardní desky. Dva stereo reproduktory zaručují požitek z hudby bez dalších zařízení. Navíc můžete gramofon bezdrátově připojit k dalším reproduktorům nebo zvukovým médiím prostřednictvím technologie Bluetooth. Na zadní straně je také praktický linkový výstup RCA a vstup AUX s 3,5mm konektorem, což umožňuje začlenit TT-Classic Chrono do větší Hi-Fi sestavy. Klasická gramofonová zábava v moderním hávu: Gramofon auna TT-Classic Chrono je vybaven neviditelnými vestavěnými reproduktory a řadou připojení.
Tento kvalitní a žádaný produkt Auna auna TT-Classic Chrono, gramofon, kryt proti prachu, jde sehnat aktuálně tu na našich stránkách v sekci usb gramofony! Nyní získáte oblíbené výrobky z této kategorie v akci! Tato značka Auna dlouhodobě prodává vysoce kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní výrobek Auna auna TT-Classic Chrono, gramofon, kryt proti prachu, Bluetooth, včetně reproduktorů, 33/45/78 otáček/minutu od společnosti s úžasnou pověstí Auna jde nakoupit zde ve výprodejové akci! Aktuálně za super cenu 3 899 Kč.