Auna Amp VT elektronkový zesilovač, HiFi zesilovač, 2x35W RMS, BT, Opt./Coax./AUX-In

Elektronkový zesilovač Amp VT od společnosti auna je součástí slavného oživení elektronkové technologie, která slaví zasloužený návrat do... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Auna
4 399 Kč
DO OBCHODU »
Elektronkový zesilovač Amp VT od společnosti auna je součástí slavného oživení elektronkové technologie, která slaví zasloužený návrat do...

Elektronkový zesilovač Amp VT od společnosti auna je součástí slavného oživení elektronkové technologie, která slaví zasloužený návrat do domácích Hi-Fi systémů, a to nejen díky své stylové estetice, ale především díky vysoce kvalitnímu zvuku. Zesilovač Amp VT je vybaven všemi moderními technologickými vymoženostmi: prostřednictvím připojení Bluetooth lze všechny zvukové soubory pohodlně streamovat přes chytrý telefon nebo tablet, zatímco zesilovač se prostřednictvím předního portu USB ponoří do datových knihoven MP3 z médií USB, jako jsou USB klíčenky a USB přehrávače MP3. Na zadní straně je vstup AUX pro připojení všech ostatních zdrojů zvuku, jako jsou notebooky a tablety. Kvalitní Hi-Fi zesilovač , jako je například Amp VT od auna, by samozřejmě neměl postrádat optické a koaxiální vstupy. Vizuálním středobodem přístroje jsou působivé elektronky, které dodávají Amp VT nezaměnitelný nostalgický šarm. Na provozní úrovni elektronky vykreslují vřelý, empatický zvukový obraz, v němž se obzvláště dobře projevují jemnosti. Elektronkový zesilovač Amp VT od auna je dále vylepšen předním panelem z broušené nerezové oceli.
Často hledaný produkt jde získat rovnou na našich stránkách v oblíbené sekci elektronkové zesilovače. Nyní můžete koupit parádní kousky z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Tato značka Auna vás a vaše blízké obohatí o top výrobky. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další zboží od značky Auna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Auna Amp VT elektronkový zesilovač, HiFi zesilovač, 2x35W RMS, BT, Opt./Coax./AUX-In od dodavatele kvalitních produktů Auna seženete na našich stránkách teď za báječnou cenu. V současnosti za 4 399 Kč.
Podobné zboží z kategorie Elektronkové zesilovače